Мектеп паспорты

ПАСПОРТ

Ақмола облысы білім басқармасы «Көкшетау қаласы, Абай атындағы (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған №3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты» КММ

Пайдалануға беру күні:

1963 жыл

Жоба қуаттылығы:

Оқушыларға арналған орын 277

Оқыту тілі:

Казақ

Оқу профилі:

Жалпы білім беретін мектеп

Ауысым саны:

Материалдық-техникалық базасы:

ғимарат саны – 4;

оның ішінде жатақхана -1

қабат саны – 3;

оқу корпусы-1

қабат саны – 3;

асхана -1

қабат саны– 1;

гараж -1

қабат саны – 1;

жалпы алаңы – 2,6443 га;

жылу жүйесі - орталықтандырылған.

сумен жабдықтау - орталықтандырылған.

Мектепте спортзал, медициналық кабинет және психолог кабинеті бар.

Оқу-тәрбие процесі:

198 оқушы білім алуда (12 сынып жиынтығы), оның ішінде:

7 - 9 сыныптар  (7 сынып жинағы)  - 123 оқушы,

10 -11 сыныптар (5 сынып жинағы)  - 75 оқушы.

Кадр құрамы:

Ағымдағы жөндеу жұмыстары:

Жалпы жұмысшылар - 84, оның ішінде мұғалімдер – 28, олардың ішінен:

жоғары санатпен – 2;

педагог- шебер – 1;

педагог-зерттеуші - 12

бірінші санатты – 1 ;

педагог-сарапшы– 2;

модератор – 1;

санатсыз – 9.

Тәрбиешілер: 8

Жоғары санатты – 2;

Бірінші санатты  – 1;

Санатсыз – 5;

- оқу корпусы, асхана мен жатақхана ғимараттарын төбесінің ағымдағы жөндеуі келісімшарттарының жалпы сомасы 22 420 462 теңге 40 тиынды құрады;

- мектеп аумағын абаттандыру бойынша ағымдағы жөндеу келісімшартынығ сомасы 31 920 000 теңгені құрады;

- оқу ғимаратының санитарлық қондырғыларына ағымдағы жөндеу келісімшарттарының сомасы 5 809 939 теңге 52 тиынды құрады.

Искакова Дана Манаповна

Білімі: жоғары, Шығыс Қазақстан Мемлекеттік университеті, мамандығы - «Химия пәнінің мұғалімі», 1998 Ш.Уалиханов атындағы Көкшетау Мемлекеттік университеті, «Химия» мамандығы бойынша жаратылыстану ғылымдарының магистрі, 2014 ж.

Кәсіби қызметі:

1998-2001 жж. - химия, биология пәндерінің мұғалімі, Ж.Жабаев атындағы ОМ, Аягөз қ., ШҚО.

2003-2010 жж. - химия, биология пәндерінің мұғалімі, Ш.Абенов  атындағы ОМ, Абай ауданы, ШҚО.

2010-2017 жж. – химия пәнінің мұғалімі, Көкшетау  қаласы, (қазақ  тілінде оқытылатын) дарынды  балаларға арналған №3  облыстық мамандандырылған  мектеп- интернаты.

2017-2018 жж. – директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, химия пәнінің мұғалімі, Көкшетау  қаласы, (қазақ  тілінде оқытылатын) дарынды  балаларға арналған №3  облыстық мамандандырылған  мектеп- интернаты.

2018 жылдан осы уақытқа дейін – директор, химия пәнінің мұғалімі, Ақмола облысы білім басқармасының КММ "Көкшетау қаласы, Абай атындағы (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған №3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты".

Марапаттары: Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің Құрмет грамотасы, 2017 ж., Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің «Үздік педагог - 2018» атағы, 2018 ж., Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің Алғыс хаты, 2019 ж., Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің Алғыс хаты, 2020 ж., Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің Құрмет грамотасы, 2020 ж.

Жаңартылған күні: 09.02.2019 11:25
Құрылған күні: 01.03.2022 15:56