VI «Абайтану» олимпиадасы

30.04.2024

Абай шығармашылығын оқу арқылы көркемсөздің танымдық, тағылымдық,эстетикалық қасиеттерін терең түсіну және оқушылардың зияткерлік және шығармашылық қабілеттерін дамыту мақсатында, Алматы қаласы, Абай атындағы Республикалық мамандандырылған дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін терендете оқытатын орта мектеп-интернаты 2024 жылдың 23-24 сәуір аралығында жалпы білім беретін мектептердегі 9-11 сынып оқушылары арасында қазақ тілі мен әдебиетінен VI «Абайтану» олимпиадасын өткізді.

Алматы қаласында өткен, Республикалық VI «Абайтану» олимпиадасының қорытындысы бойынша:
9 сынып оқушысы Тогтау Иманғали - 🥉 орын иеленді. Жетекшісі: Онгарбай Жулдыз