30.04.2024

2024 жылдың 12 сәуірінде Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау университеті базасында, Көкшетау қаласының жалпы білім беретін мектептерінің 7-8 сынып оқушыларына арналған математика, физика және информатика пәндері бойынша пәндік олимпиада өтті. Олимпиада жеңімпаздары I, II, III дәрежелі дипломдармен марапатталды. Мектебіміздің атынан қатысқан оқушылар жүлделі 🥈🥉 орындармен марапатталды.

Математика пәні бойынша: 7 сынып оқушысы Темеш Мирас - 3 орын , жетекшісі Шалабаева А.Б
Информатика пән бойынша: 8 сынып оқушысы Жапаров Рустам - 2 орын, жетекшісі Караманова Г.М.