«Ілияс Жансүгіров оқулары» байқауларының облыстық кезеңі

30.04.2024

2023 жылдың 13 - 15 наурыз күндері аралығында Сандықтау ауданы Ақмола облысы білім басқармасының «Жасдәурен» жыл бойы балалар сауықтыру лагерінің базасында өткен 7-11 сынып оқушылары арасында республикалық «Мұқағали Мақатаев оқуларының» және 8-11 сынып оқушылары арасында республикалық «Ілияс Жансүгіров оқулары» байқауларының облыстық кезеңі өткізілді.

Ілияс Жансүгіров және Мұқағали Мақатаев оқуларының қорытындылары бойынша мектебіміздің оқушылары жүлделі орындармен марапатталды.

10 сынып оқушысы Әбдірайым Әләйдар - 1 орын
9 сынып оқушысы Кульчимбек Қарлығаш - 3 орын