"Ясауитану - 2024" және "Мәшһүр - Жүсіп оқулары" облыстық байқауы

13.02.2024

2024 жылы 8 ақпан күні Көкшетау қаласы, Абай атындағы (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған №3 облыстық мамандандырылған мектеп -интернаты "Ясауитану - 2024" және "Мәшһүр - Жүсіп оқулары" облыстық байқауына мектеп оқушыларымыз қатысып, жүлделі орындарға ие болды. "Мәшһүр - Жүсіп шығармалары және 🥇"Ұлы даланың ұлы есемдері" номинациясы бойынша 9 сынып оқушысы Кульчимбек Қарлығаш 1 орын иеленді. Жетекшісі: Оңғарбай Жұлдыз.
🥇"Білімді зерек адам болам!"- десең, Қара өзіңді басқаның айнасымен номинациясы бойынша 11 сынып оқушысы Дулатова Алуа 1 орын иеленді. Жетекшісі:Даулеткалиева Т.Б. 🥈"Бас болып өнер білсең, тіпті жақсы" ғылыми зерттеу жоба қорғауда 8 сынып оқушысы Дүйсенбек Ақерке 2 орын иеленді. Жетекшісі: Ахат А.Д. 🥉"Ясауитану - 2024" байқауына 9 сынып оқушысы Үсен Қазына қатысып 2 орынды иеленді. Жетекшісі: Темірбек И.Т.