«Театр мен көркемсөз» үйірмесі

Үйірме жұмысының мақсаты:  әр оқушының өзіндік қабілетін ашу, белсенділігін арттыру, шығармашылығын шыңдау.

Міндеттері:

• Балалардың сана сезімін, жауапкершілігін, сауаттылығын, мәдениеттілігін, рухани дуниесін қалыптастыру.
  • Балалар мен жасөспірімдерді көркемдік эстетикалық, шығармашылық, моральдік-этикалық нормаларды қалыптастыру, өнерге баулу.
  • Балаларға актерлық шеберліктің негіздерін меңгерту, жеке тұлғаның таным талғамын арттыру.
  • Балаға актерлық техниканы меңгерте отырып, шығармашылық көзқарас, ойлау функцияларын қалыптастыру.
  • Сахна мәдениетін өн бойына қалыптастыру, сахна тілін дамыту.
  • Көпшілік ортада өзін этикалық нормаларға сай ұстауға тәрбиелеу.
  • Үйірмеге қатысушыларға өнерге деген құштарлығын арттыру.
  • Дұрыс сөйлеу техникасына икемдеу.
  • Этикет нормаларына баулу және тәрбиелеу
  •  Шығармашылық ой-өрісті калыптастыру және дамыту.

Күтілетін нәтиже:  актерлік өнердің қыр-сырын меңгеру, жұрт алдында өзін дұрыс ұстай білу, өз ойын жеткізе білу. Болашақта актер болмаса да заман талабына сай тележүргізуші, пресс-хатшы, менеджер т.б. сияқты кез-келген мамандықта өз ойын дұрыс, еркін жеткізе білетін өзіне сенімді тұлғаны даярлау.

Жаңартылған күні: 17.05.2020 15:52
Құрылған күні: 06.10.2020 17:45