2020-2021 оқу жылы

2020-2021 оқу жылындғы шығармашылық конкурстардың жеңімпаздары

1. Республикалық «Абай әлеміне саяхат» онлайн байқауы,  І орын- Манапов Қымбат, жетекшісі Ахат А.Д.

2. Жалпы білім беру ұйымдарының ішінде желілік республикалық «Абай мектептері» оқушылары арасында композитор Кеңес Дүйсекеевтің 75 жылдығына орай өткен республикалық «Сәлем, саған туған ел» ән байқауы  Бас жүлде - Елешқызы Шұғыла, жетекшісі Е.А. Каратаев.

3. Жалпы білім беру ұйымдарының ішінде желілік республикалық «Абай мектептері» оқушылары арасындағы «Ауылым-алтын бесігім» сурет байқауы Бас жүлде –Ким Камила, жетекшісі С.С. Шаяхметова.

4. «Елбасы медалі» иегерлері: Смагулов Бекзат, Ким Камила, Қайыркеш Айым, Сулейменова Алинура, Акжанов Диас.

5. «Менің кіші Отаным» жас тарихшылар интеллектуалдық конкурсының облыстық кезеңі  ІІІ орын- Сулейменова Алинура,жетекшісі Алпыспаева С.А., Грамота -Ақболат Нұрдәулет, жетекшісі Әдей Жайнагүл.

6. «Менің Отаныма – менің бастамам» облыстық сырттай шығармашылық жобалар байқауы

ІІ орын-Балатбек Малика,жетекшісі Әдей Жайнагүл

ІІ орын- Билялова Малика , жетекшісі Әдей Жайнагүл

ІІ орын-Адильбекқызы Аружан, жетекшісі Алпыспаева С.А.

ІІІ орын- Дулатова Алуа, жетекшісі Кайржанова М.Н.

7. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған   жас тарихшылар мен өлкетанушылар форумы

І орын- Зарапова Аружан, жетекшісі Әдей Жайнагүл

І орын- Елешқызы Шұғыла, жетекшісі Әдей Жайнагүл.

ІІ орын -Әділбекқызы Аружан , жетекшісі Алпыспаева С.А.

8. Тұңғыш Президент күніне арналған жас тарихшылар мен өлкетанушылардың  облыстық сырттай форумы-мектеп командасы І орын

9. «Бала би» шешендік өнер байқауы ІІІ орын-Дулатова А., Башарова Д., жетекшісі Даулеткалиева Т.Б., Кайржанова М.Н.

10. «Жас Ұлан» бірыңғай балалар мен жасөспірімдер ұйымының кубогына арналған ашық облыстық онлайн пікір-сайыс турнирі  І орын- Дулатова Алуа, Башарова Дариға, жетекшілері Кайржанова М.Н., Т.Б. Даулеткалиева.

11. «Үздік Ұланбасы-2020» байқауы  ІІ орын- Толеубаев Ильяс , жетекшісі Кайржанова М.Н.

12. «Қазақстан эрудиті»   танымдық - зияткерлік байқауы Грамота- Даулетбаев А.,

13. «Мен туберкулез бен коронавирус жайлы  не білемін»  онлайн-викторина ІІ орын- Даулетбаев А., жетекшісі Жахина А.А.

14.  «Қымбат маған өмірім» ең үздік буклет байқауы

ІІІ орын- Дулатова Алуа, жетекшісі Сембаева А.С.

Грамота –Албаев Алтаир, жетекшісі Жахина А.А.

Сайран Айдана, жетекшісі Атетова К.А.

Шогурмакова Адель, жетекшісі Зарапова Г.К.

Белгібай Әділ, Шамшат Берік, жетекшісі Хасенова А.С.

15. «Мен еріктімін» смарт марафон  акциясы ІІІ орын-Дулатова Алуа, жетекшісі Кайржанова М.Н.

16. «Аулым алтын діңгегім» эссе байқауы

ІІІ орын -Байқадам Жансұлу, жетекшісі Муратов М.Б.

ІІІ орын-Унгарова Оразгүл, жетекшісі Муратов М.Б.

16. «Менің үздік волонтерлік тәжірибем» байқауы

І орын –Дулатова Алуа

ІІІ орын- Башарова Дариға,

17. «Ұлт мұраты-Домбыра»  байқауы

ІІІ орын- Такенов Арман

18. «Ән жырымның арқауы-Тәуелсіздік ән байқауы

І орын –Елешқызы Шұғыла, жетекшісі Муратов М.Б.

19. Облыстық Абай клубтары арасындағы «Үздік презентация» байқауы  ІІІ орын- Әдеби-танымдық «Абай әлеміне саяхат» клубы, жетекшісі М.Б. Муратов.

20.  Облыстық «Ұлы дала сарыны» байқауы І орын- Сашкақызы Камила, жетекшісі М.Б. Муратов.

21. Ақмола облысының туризм басқармасы жариялаған қоғамдық туризм айлығы аясында өткен «Табиғатты қорға - Отанды қорға!» байқауының жеңімпазы  А.Габдуллина.

Жаңартылған күні: 31.01.2022 16:32
Құрылған күні: 27.02.2022 17:58